Ježiš, môj uzdravovateľ

Byadmin

Ježiš, môj uzdravovateľ

Ježiš, môj uzdravovateľSi kresťan a so svojou vierou to myslíš vážne. Usiluješ sa dávať Boha na prvé miesto, modlíš sa, a predsa prichádza v tvojom živote jeden neúspech za druhým. Cítiš sa odmietaný, nespokojný, plný strachu, hnevu, bezmocnosti, ale aj výčitiek svedomia.

„Je veľa vecí, ktorým nerozumieme. Jedno je však isté: všetci potrebujeme uzdravenie, a to uzdravenie duchovné, telesné alebo vnútorné. Možno potrebujeme uzdraviť oblasti, ktoré sú zasiahnuté okultizmom alebo útokom od zlého ducha“.

„Možno ste si nikdy neuvedomili, že určité vaše postoje a prejavy správania sú dôsledkom zranení z minulosti. Sv. Pavol hovorí, že v každom z nás je starý človek.

Ale kto je ten starý človek, ktorý žij e v nás? To je to naše staré, „ja“ plné strachu a hnevu, ktoré je strnulé, ktoré sa bráni a zúfa, podlieha depresiám a znechuteniam. Pán chce, aby v nás starý človek zomrel a začal v nás žiť nový človek životom bohatým a plným.“

Páter Elias Vella v tejto knihe poukazuje na mnohé príčiny nášho utrpenia a zároveň jednoducho a zrozumiteľne privádza k osobnému stretnutiu s Ježišom, jediným Uzdravovateľom. Lebo Boh chce naše uzdravenie.

About the Author

admin administrator

Comments Are Closed!!!